Akichan.moe
Vyhledávání
Možnosti vyhledávání Vyhledávání
Zapomenuté heslo
Přezdívka smí obsahovat jen čísla, podtržítko, pomlčku a znaky české, slovenské a japonské abecedy (hiragany a katakany).
Přezdívka musí obsahovat alespoň jedno české nebo slovenské písmeno.
Heslo musí být dlouhé minimálně 8 znaků.
Napište „aeiozscr“ bez uvozovek a k prvním čtyřem napište čárku a ke zbývajícím háček.

Veselé Vánoce

24.12.2023 19:42
Citovat

Zdravím,

jménem celého týmu Akichan bych vám chtěl popřát veselé Vánoce a jakožto malý dárek pro vás máme aktualizaci v podobě nového experimentálního vzhledu webu. Rozhodli jsme se zkusit oživit náš možná až příliš minimalistický design přidáním jedné nové dominantní barvy. Spolu s tím byly upraveny i další větší či menší elementy na webu. Doufáme, že se vám tato změna bude líbit a rádi uslyšíme jakoukoliv zpětnou vazbu. Zdůrazňuji, že nový vzhled je experimentální, naplno je aktuálně využit pouze u rozcestníků, hlavní stránky a výpisů vyhledávání. Na jiných stránkách se může projevit jen ve velmi omezené míře. Zároveň platí, že cokoliv se může změnit, ať už nově vybraná dominantní barvy (vínová), tak konkrétní prvky na jednotlivých stránkách. Jak jsem psal, rádi uslyšíme jakoukoliv zpětnou vazbu a budeme se snažit nový vzhled podle ní upravit. Pokud by byl proti novému vzhledu velmi negativní postoj, klidně ho i celý zahodíme. Nicméně doufám, že toto se nestane a změny se vám budou líbit.


Veselé Vánoce a spoustu dárků pod stromečkem přeje,

Aki tým

26.12.2023 9:13
Citovat

Osobne som za viac minimalistický vzhľad, ktorý tu bol doteraz, dizajnovo je to možno skôr krok späť ako dopredu. Ale tak možno to je len o sile zvyku.

26.12.2023 11:19
Citovat

Ok, díky za vyjádření, toto je první čistě negativní názor. Ani těch pozitivních teda zatím moc nebylo, ale pár ano. Celkově se zatím vyjádřilo málo lidí, doufám, že se přidají další.

PS: Na základě zpětné vazby jsem mírně ztmavil tlačítka "Rozkoukáno" a "Chci vidět" na rozcestnících, zejména to druhé bylo opravdu dosti křiklavé.

29.12.2023 22:31
Citovat

Ahoj,

za mě byl starý vzhled v pohodě, ale nový taky není úplně špatný. Spíš by to ale chtělo zas oživit stránky jak to bylo dřív...

30.12.2023 11:38
Citovat

Ahoj,

díky za zpětnou vazbu. Věř mi, že bychom rozhodně chtěli, aby byl web živější, ale bohužel to není něco, co bychom mohli extra ovlivnit. Zlaté časy Akihabary V2 už jsou zkrátka minulostí, na kterou můžeme jen vzpomínat. :')

Bez titulků, které už se nevrátí, nemáme nic, čím bychom dokázali přitáhnou nebo zaujmout velké množství uživatelů. A coby informační databáze musíme navíc soupeřit s MALem, AniDB a dalšími, což je minimálně v některých směrech nemožné. :')

31.12.2023 21:52
Citovat

no já osobně doufám, že neskončíte - protože databáze které jmenuješ jsou povětšinou anglicky, takže pro otaku mého typu je pořád lepší Aki 🙂

31.12.2023 21:55
Citovat

PS: co se týče změn, napadá mě ještě snadnější přístup na forum (pokud to teda nejde nějak už teď, ale ať hledám jak hledám .... 😅)